Karınca Yapı Reklam

Reklam Hizmetleri

Biz Ne İş Yaparız?

Indoor & Outdoor reklam ürünleri üretimi, tasarım ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kültürü, gelişen üretim – pazarlama teknolojileriyle birleştirerek 2018 yılından itibaren faaliyetlerimize başladık.

Hizmet verdiğimiz bu sistemde outdoor baskı ürünleri, display sistemleri, kapı tabelaları, sticker, aksesuar, lightbox, lazer kesim ve birçok kategoride üreterek uygun fiyatlarla size sunuyoruz. İşletmeniz için ihtiyacınız olan tabela ve reklam ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3183901

Tabela ve Lightbox

Işıklı-Işıksız Modern tabela ve yeni nesil ışıklı kumaş baskısıyla lightbox tabelalar için iletşime geçebilirsiniz.

Dijital Baskı

Son model baskı makinalarıyla, Solvent ve Latex baskı sistemleri ile Branda, Canvas, Vinil, Folyo, Oneway Vision ve birçok baskı seçenekleriyle müşterilerime kaliteli baskı sunuyoruz.

UV Baskı

Yeni nesil ve 100x200 ebatlarda UV baskı teknolojisi ile tüm yüzeylere baskı yapılabilmektedir

Lazer Kesim

Pleksiglas, MDF, PVC, Dekota, Forex Lazer kesim, kazıma seçenekleriyle işinizde evinizde modern tasarımlar çıkartıyoruz. Ayrıca Pleksi föylük, stand ve şikayet öneri kutuları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Folyo Kesim ve Etiket

Araç giydirmelerinde, Ofis cam desenlerinde ve bir çok alanda kullanılan renk renk folyolar ile işinize ayrıcalık katabiliriz. 1MM e kadar harf ve logo kesimleri yapılabilmektedir. Ayrıca Bas-Kes etiketler de kesilebilmektedir.